loading

Kartepe - Maşukiye Turu 2

23 Şubat 2020 | Kesin Kalkış

Kartepe - Maşukiye Turu 2

Son 10 Kişi
TL 120,00
TL 120,00 / Kişi Başı
23 Şubat 2020
0 Gece - 1 Gün / Günübirlik
SARAY : 04:30 ÇERKEZKÖY : 05:00 ÇORLU : 06:00
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’
TUR PROGRAMI
Hareket Saatleri : SARAY : 04:30 ÇERKEZKÖY : 05:00 ÇORLU : 06:00
Sizleri otobüsümüzle firmamızın belirlediği yerlerden alarak yola çıkıyoruz.
Kartepe’ye ulaştığımızda güne kahvaltı ile başlıyoruz ( Ekstra ). Kartepe, 2008 yılında 7 beldenin birleşmesi ile Kocaeli'ye bağlı bir ilçe statüsünü aldı. En yüksek rakımı 1699 Mt olan Kartepe, İzmit'in doğusu ve Sapanca'nın batısında yer almaktadır. Marmara'nın üçüncü yüksek noktası konumuna sahiptir. Samanlı dağları arasında yer alan  Kartepe ‘de 42 Km genişlikteki tam tesisatlı ve profesyonel kayak merkezi ile herkese hitap etmekte ve Herkesin taleplerine yanıt vermektedir.
Kayağı yeni öğrenecekseniz, acemiyseniz ya da korkularınız var ise merkezde bulunan deneyimli kayak öğretmenleri imdadınıza yetişecek. Böylece ne acemilik çekecek, nede korkularınıza yenik düşeceksiniz.
Kartepe kayak merkezine gitmek istiyorsunuz fakat kayak kıyafetleriniz mi yok? Yada günübirlik gezileriniz için kayak kıyafeti almak mı istemiyor musunuz? Dert etmeyin. Çünkü Kartepe kayak merkezinde kayak kıyafetleri de istediğiniz süre  kiralanabiliyor. 
Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz telesiyejlerden faydalanarak Sapanca gölünü panaromik olarak görebilir zirvede çay ve kahvelerini yudumlayabilir. Veya ATV Kiralayarak heyecanlı anlar yaşayabilirler. Kartepe’de vereceğimiz serbest zamanın ardından Akşam saatlerine doğru Maşukiye’ye  harekete geçiyoruz. Burada vereceğimiz Serbest zamanımızda Alabalık Tesislerinde akşam yemeği yiyebilir, Dere boyunca yürüyüş yapabilir veya Zipline yapabilirsiniz. Rehberimizin belirlediği saatte toplanarak Çorlu’ya doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuzun ardından, Siz değerli misafirlerimiz aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
     
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Ulaşım 
* Araç İçi İkramlar
* Çevre Gezileri
* Rehberlik
* Seyahat Sigortası
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Sabah Kahvaltısı
* Tüm Öğlen ve Akşam Yemekleri
* Aktiviteler ve Telesiyej Ücreti 
* Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

REZERVASYON DETAYLARI

Kartepe - Maşukiye Turu 2

0 Gece - 1 Gün / Günübirlik,

Tur Tarihi :

Ulaşım :

2 Kişi
Toplam Tutar

Tek Çekim (Peşin)

TL
256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi

Son Gezdiğiniz Turlar

Benzer Turlar