loading

Batum Konaklamalı Karadeniz Turu - 2

26 Haziran 2020 - 2 Temmuz 2020 | Kesin Kalkış

Batum Konaklamalı Karadeniz Turu - 2

Son 10 Kişi
TL 1,00
TL 1,00 / Kişi Başı
26 Haziran 2020 - 2 Temmuz 2020
6 Gece 7 Gün
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’
TUR PROGRAMI
26 Haziran 2020 – Cuma
Sizleri akşam saatlerinde otobüsümüzle firmamızın belirlediği yerlerden alarak Amasya ’ ya doğru yola çıkıyoruz. 
 
1.Gün : 27 Haziran 2020 - Cumartesi 
Sabah saatlerinde Amasya'ya varıyoruz, Kahvaltımızı yaptıktan sonra  sırasıyla Tamimname Binası, Bimarhane, Arkeoloji ve Mumyalar Müzesi, Gök Medrese, 2.Bayezid Külliyesi, Şehdazeler Parkı ve Müzesi gezilerimizi yaptıktan sonra Öğle Yemeği molamızın ardından Orduya hareket ediyoruz. Ordu Boztepe'ye teleferikle çıkıp Fotoğraflarımızı çekip molamızın ardından Giresun’a doğru hareket ediyoruz ve hotelimize geçiyoruz. Akşam Yemeği Hotelimizde
 
2.Gün : 28 Haziran 2020 - Pazar  
Sabah hotelimizde erkenden kalkıyor kahvaltımızı alıyoruz. Giresun’da Sarayburnu Camiini ziyaret ettikten sonra, Trabzon'a hareket ediyoruz. Sumela Manastırı ,    ( Sumela Manastırı Tadilatta Olursa Kapalı olduğundan yerine başka bir yere gidilebilir) Atatürk Köşkü , Ayasofya Ziyaretlerimizi yapıp Gümüş Alışverişimizi yapıyoruz. Ardından  öğle yemeği alıyor Çay Fabrikası gezilip Sürmene' de Bıçak Alışverişi yapmak için kısa bir mola veriyor, Uzungöl'e hareket ediyoruz. Uzungölü dolaşıp fotoğraflarımızı çektikten sonra hotelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemeği Hotelimizde
 
3.Gün : 29 Haziran 2020 - Pazartesi 
Sabah hotelimizde alacağımız kahvaltının ardından Uzungöl ‘e iniyor bizi bekleyen   Minibüslere binerek ( Ekstra ) Karaster Yaylasına çıkıyoruz biraz yürüyüş yapıyor fotoğraf molası ve serbest zamanın ardından . Rize’ye geçerek yöresel ürünlerin satıldığı TEKPA Satış Fabrikasında alışveriş yapıyor alışveriş ve Serbest Zamanımızın ardından öğlen yemeğimizi alacağımız lokantamıza geçiyoruz yemeğimizi yedikten sonra Batum’a hareket ediyoruz gümrük işlemlerimizin ardından Batum’da bizi bekleyen otobüsümüze binerek Batum şehir turumuza başlıyoruz. Gonio Kalesini, Muhteşem Çoruh Deltasını gözlemliyor Ters Şise Adalet Sarayı, 6 Mayıs Parkı ve Gölü, Tiyatro Meydanı,  Piaza Meydanı, Batum Boulvard gezilerimizi yapıp akşam yemeğimizi yedikten sonra hotelimize geçiyor ve yerleşiyoruz. 
 
4.Gün : 30 Haziran 2020 - Salı 
Sabah hotelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Otobüsümüze binerek Sınır kapısına geliyoruz Gümrük işlemlerinin ardından Borçkaya geçiyoruz burada bizleri bekleyen minibüslerle ( Ekstra ) Cennetten bir köşe Borçka Karagöle ulaşıyoruz fotoğraf ve serbest zamanın ardından Fındıklı Çağlayan Köyüne geliyoruz . Laz Konaklarının bulunduğu Vadide Konakları ve Tarihi Kemer Köprüde resim çekinip Konak ziyaretimizi yaptıktan sonra Fırtına Vadisine hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimi Rafting         ( Ekstra ) yaparken, Rafting yapmayan misafirlerimiz mola vererek dinleniyorlar ardından hotelimizin bulunduğu Ayder Yaylasına geçiyor ve yerleşiyoruz.
 
5.Gün : 01 Temmuz 2020 - Çarşamba 
Hotelimizde Sabah erkenden alacağımız kahvaltının ardından Minibüslere binerek Kaçkar Dağlarına Safariye gidiyoruz. ( Ekstra ) Kaçkar Dağlarının zirvesine yakın en son Yayla olan 2300 rakımlı Kavrun Yaylasına ulaşıyor serin sularında ayaklarımızı dinlendirip terapi yapıyoruz. Ardından Yayla içerisinde gezi yapıyor Ayder Yaylasına dönüyoruz. Mucit Amcada Öğle Yemeği alıp, Çamlıhemşinde  bizleri bekleyen minibüslerimizle ( Ekstra )  Sevdalık dizisinin çevrildiği Çinçiva Köyü ve Tarihi Kemer Köprüsü, Uçurumun kenarına kurulmuş Zilkale ve yüksek debisi ile büyüleyici Palovit şelalesi gezilerimizi bitirip Trabzon’a  geçiyor ve hotelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemeği Hotelimizde Akşam Yemeğinden sonra müthiş bir Karadeniz Eğlencesi vardır arzu eden misafirlerimizle katılacağız. 
 
6.Gün : 02 Temmuz 2020 - Perşembe 
Hotelimizde Sabah erkenden alacağımız kahvaltının ardından Hotelimizden ayrılıyor ve Giresun’a hareket ediyoruz Giresun’da dileyen misafirlerimizle ( Ekstra ) Tekne turu yaparak Giresun adasını gezdikten sonra Samsun a hareket ediyoruz. Yolumuzun üzeri Terme’de Öğlen yemeğimizi aldıktan sonra  Samsuna varıyoruz Atatürk Anıtı, Tütün İskelesi ve Kalem Anıtı gezilerimizi yapıp Ardından Rus Pazarında Kısa bir Serbest zaman veriyoruz ve Bandırma Vapurunu ziyaret ediyoruz. Akşam saatlerine doğru Amazon Köyü ziyaretimizi yapıp turumuzu bitiyoruz. Otobüslerimize binerek dönüşe geçiyoruz Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Ulaşım 
* Araç İçi İkramlar 
* 4 Gece Otelde Konaklama Yarım Pansiyon
* 1 Gece Batum Otelde Konaklama Oda Kahvaltı
* Rehberlik
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Tüm öğlen yemekleri ve Hotel Harici Alınan Kahvaltılar. 
* Batum’a geçiş yapılacağı günkü Akşam Yemeği. 
* Ekstra düzenlenen turlar içi minibüs ücretleri ve aktiviteler. 
* Yurt Dışı Çıkış Harcı
* Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 
DİKKAT
-Batum ‘a geçiş için Kimlikler kullanılacağından  
Nüfus cüzdanları yeni olmalıdır, 
Ehliyet ve diğer kimlik kartları ile geçişler yapılamaz.
Anne veya Babası ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum'a geçişleri için Noterden onaylı Muvafakatname almaları ve Kimliklerinde fotoğraf olması gereklidir. 
256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi

Son Gezdiğiniz Turlar

Benzer Turlar